во , , ,

18 Дизни принцези преставени во најреалистично светло

Прекрасните дизни принцези замислени како обични девојки кои живеат нормален живот со сите негови предизвици и проблеми.

Во слободно паѓање

Спиење

Ладна вода

Фејс Тајм

Вечер во Аграбах

Задржување на здивот под вода

Размена на лица

Дел од предната камера

Кога ќе го напуштиш океанот за пица

Летање со ќилим

Јадење јаболко

Кога ќе те тагираат

“Кул мајка”

Срања се дешаваат

Дракарис

Болна убавина

“Како бе има поубава од мене…?”

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Фотографии од познати личности кои докажуваат дека и тие се исто толку чудни како и обичните смртници

30 Најубаво дизајнирани амбасади во цел свет