во , ,

50 луѓе кои правеле навистина чудни работи за да направат незаборавно селфи

Не знаеме дали целта на овие луѓе била тие да завршат на мноштвото забавни страници на интернет, но нивните чудни селфија секако им го овозможиле тоа. Нивните фотографии го обиколија светот, а погледнете и зошто.

Што мислиш?

12 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 познати мажи кои докажале дека бричењето на брадата менува сѐ

Трпе се оженил со французинка. После една недела го прашуваат…