во ,

Трпе се оженил со французинка. После една недела го прашуваат…

Трпе се оженил со французинка. После една недела го прашуваат:

-Како оди?

-Се разведовме!

-Зошто?

-Многу прљава бе. Секој ден се бања…

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

50 луѓе кои правеле навистина чудни работи за да направат незаборавно селфи

Фотографии од животни кои не би биле толку интересни доколку случајноста не ја одиграла својата магична улога