во ,

19 Познати жени коишто не се плашат да остареат природно

И сеуште изгледаат убаво.

Kate Winslet, 44

Julia Roberts, 52

Sharon Stone, 61

Meryl Streep, 70

Salma Hayek, 53

Diane Keaton, 73

Drew Barrymore, 44

Emma Thompson, 60

Tina Fey, 49

Amy Poehler, 48

Jodie Foster, 57

Halle Berry, 53

Rachel Weisz, 49

Julianne Moore, 59

Cate Blanchett, 50

Winona Ryder, 48

Kim Cattrall, 63

Helen Mirren, 74

Sandra Bullock, 55

Што мислиш?

31 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Фотографии кои ја разоткриваат лажната реалност на Инстаграм

Тетоважите се постојани, но предоцна е да им се каже на овие луѓе