во , , ,

19 Урнебесни илустрации за женските маки во кои можеби ќе се пронајдете

Многу припаднички на понежниот пол ќе се пронајдат себеси во илустрациите на Бела Сривантана.

Купи маица за 599 ден.

busted-maska-crna

Од проблемите со кожата предизвикани од заштитните маски, до борбата со „тврдоглавите“ килограми… Цртежите на забавната артистка од Белгија ќе ве насмеат и расположат.


Што мислиш?

29 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш Пеце, дали има тениски терени во рајот?

Неизмиени чинии, несредена облека: Мајка искрено го прикажува хаосот дома – стана вирален хит