во ,

20 Балканци кои изгледаат како клонови на познатите холивудски и светски фаци

Велат дека секој човек има барем уште 6 луѓе во светот што личат или се исти како него. Понекогаш клоновите не знаат едни за други, понекогаш се среќаваат случајно.

Но што ако ако изгледате како некоја славна личност и ќе ве застанат на улица за автограф или селфи?

Што мислите, дали овие луѓе се слични на познати личности, или не?

Emilia Clark

Cara Delevingne?

Jennifer Lawrence

Angelina?

Justin Bieber

Nicole Kidman

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најдобрите совети и тактики за самоодбрана од Мастер Кен

15 Неверојатни цитати од Франц Кафка кои ќе го променат вашето размислување