во ,

20 фотографии што морате да ги погледнете два пати за да сфатите што се случува на нив

Дали некогаш сте виделе мачка со автоматско оружје? Сега ќе го направите тоа! Во денешно време стискањето на едно копче е сè што треба да направите за да овековечите неверојатен момент. Но, понекогаш играта на светлината, сенките и линиите создаваат неочекуван ефект. Токму затоа и решивме да ја направиме оваа колекција од фотографии со скриени значења што никогаш нема да ги заборавите.

1. Гледаме во кутриња или пржено пилешко?

2. Хм, изгледа станува збор само за чанта

3. Од каде ги купи хеланките?

4. Океј, ова е навистина морничаво…

5. Изгледа ова вино е предупредување дека алкохолот е лош за вашето здравје

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога ќе ти каже некој не можело полошо

25 Луѓе кои поима си немаат од фотошоп, а се мислат професионалци