во ,

Она кога ќе ти каже некој не можело полошо

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

6 Работи во животот кои се менуваат кога почнувате да живеете сами

20 фотографии што морате да ги погледнете два пати за да сфатите што се случува на нив