во , ,

25 Луѓе кои поима си немаат од фотошоп, а се мислат професионалци

Нема алатка која може да им помогне на овие луѓе да го скријат она што наумиле да го скријат или пак да зголемат нешто што сакаат другите да го видат.

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 фотографии што морате да ги погледнете два пати за да сфатите што се случува на нив

10 Урнебесни илустрации за тоа како НБА звездите одат по “мала нужда”