во , , ,

10 Урнебесни илустрации за тоа како НБА звездите одат по “мала нужда”

Секој од овие кошаркари оди во WC на свој специфичен начин во зависност од начинот на игра или некој карактерситичен печат кој ја одбележал нивната кариера.


Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

25 Луѓе кои поима си немаат од фотошоп, а се мислат професионалци

12 урнебесни имитации на познатите личности на еден 44-годишен Индиец го освоија Интернетот