во , ,

21 Стрипови кои ја покажуваат темната страна на современото општество

Аргентинскиот илустратор Ал Марген има свој начин на кој го прикажува функционирањето на општеството во кое што живееме денес.


Навалица Ви препорачува

KICK IT Чорапи

1,050 ден.

Што мислиш?

20 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Величенствена сцена: Погледнете како блесна главниот храм на руската војска за Божиќ

Мамо, наставничката по македонски јазик ме пофали денес пред целото одделение….