во , , ,

21 Фотографии покажуваат како би изгледало доколку Николас Кејџ ја играше секоја улога во Холивуд

Зарем тоа не би било неверојатно? Како што е добро познато Ник Кејџ е најголемиот актер во историјата на филмската индустрија и ја заслужува секоја од овие улоги.

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бесконтантната достава за време на карантинот не поминала добро, ова семејство останало без пица

19 Ликови од класични уметнички слики вметнати во современиот модерен свет