во ,

21 Фотографија од кучиња кои се подобри од било кој антидепресив

Реклама

Ако баравте нешто што ќе ви помогне со тага или лошо расположение, оваа компилација е токму она што ви треба. Ниту најдепресивната личност не може да одолее на шармот на кученцата и сигурни сме дека ќе се насмеете кога ќе ги видите очите на 2 кучиња како гледаат топка во рацете на нивниот сопственик.

1. Таа има цела фарма каде што може да седи насекаде, но сепак избира да седи на мачката одново и одново.

2. Хаски Паркур

3. Кутрето на мојата колешка заспа на моето биро. Не беше завршена многу работа тој ден.

4. Нејзиното име е Семи и навистина ја сака оваа топка

5. ШШШшшшшшш… Верверица…

6. Му кажав на моето куче, Еш, да седне на трупецот и еве што добив.

7. Погледнав надвор и го немаше. Ми требаше една минута да го најдам.

8. Моето добро момче сè уште ужива во својата топка.

9. Некој си најде нов пријател на нашата прошетка ова утро!

10. Ниту еден кафез не може да ме задржи!

11. Одлично место за одмор

12. Моето куче секогаш ми носи чевел кога и да се врати дома.

13. Дали е ова куче или лилјак?

14. Не изгледа како да се чувствува виновен.

15. Нивните лица непосредно пред да го извадам тениското топче…

16. Можеме ли да ги купиме сите?

17. Си играв со вреќата со јаглен и не се каам.

18. 10 секунди откако им објаснив дека не смеат да влезат во вода

19. Синоќа го донесоа дома, вака заспа.

20. Детето на сестра ми

21. Моето кученце денес стекна неколку нови пријатели во паркот за кучиња.


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Пати природата се забавуваше боејќи ги животните

Ако имате лош ден, оваа објава е токму она што ви треба