во ,

22 Мачки кои природата ја искористила сета своја имагинација за да ги создаде

Грди мачки не постојат. Така барем мислат сите љубители на мачки, а тоа е барем половина од светската популација. Сепак, дури и тие понекогаш се принудени да признаат дека има примероци на кои сите останати бледат. И сето тоа затоа што природата ги награди со најнеобичната визија

1. Оваа мачка е самиот Валентин

2. Два океани без дно

Реклама

3. Мачка со друга мачка на лицето

4. Најслаткиот жив вампир

5. Шаховска табла

6. Кога печатачот одеднаш ќе снема мастило во боја

7. Диктаторот прероден

8. „Моите родители имаат мачка со две лица“

9. Прекрасна мачка со хетерохромија


10. Тие неверојатни шепи…

11. Вистинскиот ѓавол

12. „Окото на Саурон“

13. „Секој што ќе ја види мојата мачка се заљубува во неа на прв поглед. Мислам дека ти си следниот“.

14. „Мачката на мајка ми изгледа како да носи тренди џемпер“

15. Кога сите лилјаци се лилјаци, а вие сте како бела врана меѓу нив

16. „Изгледа како лав и мачка во исто време“

17. Мачка со две лица со разнобојни очи.

18. Мачка која изгледа како стар учител по кунг фу

19. „Јас ја нарекувам оваа раса „Адам Драјвер“

20. Ме повика Холмс. Шерлок Холмс

21. Домашен рис

22. Оваа плишана мачка изгледа како стара плишана играчка


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Случаи кога луѓето откриле нешто извонредно

Сликите каде што извикавме: „Нема логика!“