во ,

22 Проблеми со кои девојките се соочуваат секој ден

Борбите кои секојдневно ги водат со проблемите што им се испречуваат за некого можеби се бесмислени, но само тие знаат најдобро како им е.

Па така, избегнуваат пудра во стаклени шишенца, светот им се руши кога штиклата ќе им се заглави во некоја дупка и се откажуваат од сè кога немаат што да облечат при полн гардеробер.

1. „И затоа не сакам стаклени шишиња за пудра…“

2. Проблемот „Немам што да облечам“

3. Дали ви е познато ова?

4. Кога ќе го поминете целиот ден во чевли со високи потпетици

5. Карминот што не се брише е вистинско богатство

6. „Како ми стојат панталоните наутро наспроти како ми стојат панталоните на крајот од денот“

7. Уште еден проблем со високите потпетици


Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маж си купува робот кој ги детектира лагите и при секоја лага…

20 Неверојатни комикси за најдлабоките и најтемните стравови на човекот