во ,

23 Актери кои толку долго се во филмови што малкумина ги паметат кога биле млади

Реклама

Кога холивудските познати личности во интервју велат дека глумат во филмови само затоа што не можат ништо друго, ни се чини дека се малку неискрени. Сепак, за некои од нив киното е навистина цел живот. Толку долго блескаат на големите екрани (не зборуваме за две или дури три децении) што ретко кој гледач веќе се сеќава какви биле кога ја започнале својата кариера.

Шарлот Рамплинг, на 19 и на 73 години

Во филмовите е од 1963 година.

Вилијам Шатнер, 27 и 90 години

Во филмовите е од 1951 година.

Изабел Иперт, 24 и 69 години

Во филмовите е од 1971 година.

Марк Хамил, 27 и 68 години

Во филмовите е од 1970 година.

Џејн Фонда, 25 и 84 години

Во филмовите е од 1959 година.

Џеф Бриџис, 22 и 72 години

Во филмовите е од 1951 година.

Джуди Денч, на 28 и на 87 години

Во филмовите е од 1957 година.

Џереми Ајронс, 34 и 73 години

Во филмовите е од 1969 година.

Џоана Ламли, 24 и 76 години

Во филмовите е од 1967 година.

Тимоти Далтон, на возраст од 24 и 73 години

Во филмовите е од 1967 година.

Џесика Ланге, 27 и 70 години

Во филмовите е од 1976 година.

Теренс Стамп, 24 и 80 години

Во филмовите е од 1962 година.

Блајт Денер, 29 и 76 години

Во филмовите е од 1970 година.

Доналд Сатерленд, на возраст од 35 и 84 години

Во филмовите е од 1963 година.

Кетрин Денев, 19 и 78 години

Во филмовите е од 1957 година.

Иан Мекшејн, 27 и 79 години

Во филмовите е од 1962 година.

Сиси Спејсек, 23 и 72 години

Во филмовите е од 1970 година.

Сем Елиот, 32 и 75 години

Во филмовите е од 1966 година.

Мери Стинберген, 26 и 67 години

Во филмовите е од 1978 година.

Денис Квејд, 29 и 68 години

Во филмовите е од 1975 година.

Изабел Аџани, 21 и 66 години

Во филмовите е од 1970 година.

Мајкл Даглас, 25 и 77 години

Во филмовите е од 1966 година.


Голди Хоун, 24 и 76 години

Во филмовите е од 1966 година.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 Фотографии од Јапонија кои не изненадуваат, но за локалното население е досадно секојдневие

18 Дами кои сакаат да ги покажат своите нокти