во ,

24 Уренебесни свадбени фотографии какви што досега не сте виделе

Подготвување со недели, мали и големи проблеми, пари и многу радост – ова е рецептот за речиси секоја венчавка. За да биде уште подобра, потребен ви е малку хумор и малку лудило… исто како на хероите на овие фотографии. Погледнете ги овие интересни фотографии од венчавки на кои не одело сè по план.

„Мојот пријател имаше тежок почеток на неговата венчавка“

Никогаш немојте да скокате со вакви фустани

Девојчето се сомнева

Кога ќе ви стане јасно дека не припаѓате на настанот…

„Речиси го изгубив окото од конфетите на мојата венчавка“

„Мојата пријателка се венча на Ноќта на вештерките“

„Мојот пријател излезе на подиумот кога требаше да се појават момчето и невестата“

„Јас и сопругот одевме на венчавка. Патот имаше многу кривини, а возачот возеше многу брзо.“

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Драга мамо, ние сме добро. Во неделата бевме во Долно Дупени на панаѓур…

Што? За 115.237 евра? И што продаде?