во , ,

29 Урнебесни примери на креативен вандализам

Купи маица за 599 ден.

busted-maska-crna


Што мислиш?

23 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Илустрации со кои овој уметник ја раскажува својата приказна како посвоил едно бездомно маче

Невиден срам на 4 девојки! Не ја платиле сметката и си заминале од кафулето, но потоа…