во , ,

30 фустани од Инстаграм блогерки кои ќе им се допаднат на матурантките

Ако оваа пролет сте матурантка која сака да ги следи трендовите, сигурно веќе со недели скролате по Инстаграм и барате добри идеи за фустани.

Подолу во галеријата сумиравме 30 модели, помеѓу кои има по нешто за сечиј вкус.

Ваше е да разгледате и одберете:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жената водела љубов со својот швалер, кога неочекувано се вратил мажот…

Овој “Генгста” папагал има подобар осет за ритам од мене