во ,

Жената водела љубов со својот швалер, кога неочекувано се вратил мажот…

Жената водела љубов со својот швалер, кога неочекувано се вратил мажот.

Мажот збеснал и почнал да го брка швалерот, а овој избегал во паркот.

Таму гледа фонтана со статуи од голи мажи.

Застанал и тој надевајќи се дека сопругот нема да го забележи.

После некое време од статуите се слуша глас:

– Соблечи ги чорапите оти сите ќе не фатат.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полиција, отворете!

30 фустани од Инстаграм блогерки кои ќе им се допаднат на матурантките