во , ,

30+ Неверојатни трансформации на девојка која може да се претвори во било која позната личност

Ова е Promise Tamang познат мејкап артист и ѕвезда од социјалните мрежи, која со помош на шминка е способна да се претвори во било која позната личност или лик од филмовите, а резултатите се неверојатни.

Ed Sheeran

Kris Jenner

Moana

Flapper Betty Boop

Pennywise

Belle

Selena Gómez

Harley Quinn

The Evil Queen


Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како да смирите некој во напната ситуација која е готова да ескалира?

40 “Ненормални” луѓе кои се толку луди, дури станува смешно