во , ,

Како да смирите некој во напната ситуација која е готова да ескалира?

…прво пробајте да го оладите со вода.

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога некој ќе каже дека Кинезите не ги бива за кревање тегови

30+ Неверојатни трансформации на девојка која може да се претвори во било која позната личност