во ,

Кога некој ќе каже дека Кинезите не ги бива за кревање тегови

…и во право е.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Неверојатна приказна: Маж патува околу светот со улично маче

Како да смирите некој во напната ситуација која е готова да ескалира?