во , ,

32 Најдобри верзии со познати личности од #DollyPartonChallenge

Dolly Parton Challenge е вирално меме што ги истакнува разликите во профилите на луѓето помеѓу Linkedin, Facebook, Instagram и Tinder и за кратко време го превзеде интернетот.

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дошол Ајнштајн во Битола и држел предавање за гравитацијата…

Браво бе деде имаш супер крвна слика, притисокот ти е ко на младич, добро се движиш…