во

40 Илустрации кои ги прикажуваат неверојатните проблеми со коишто се соочуваат крокодилите секој ден

Низ овие илустрации се прикажани страдањата на крокодилите, кои живеат во човечкиот свет со сите трагикомични ситуации од секојдневен живот.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 Реалистични верзии на цртаните ликови кои не би сакале да ги сретнете на улица

Куде сакаш тури гу, само сликај се да те има на вести