во ,

50 Неверојатни примери на 3D улична уметност што комуницира со нејзината околина

Уличната уметност има лоша репутација, некои дури мислат дека е кривично дело, но постојат неверојатни уметници кои успеваат да ги трансформираат празните sидови и простори во уметнички дела.

Што мислиш?

32 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

25 Работи кои би го извадиле од контакт и најцврстиот карактер

30 Фотографии кои ја разоткриваат лажната реалност на Инстаграм