во , ,

6 Урнебесни нискобуџетни косплеј костими од ликовите на “Игра на тронови”

Можеби веќе сте чуле за Anucha “Cha” Saengchart кој е мајстор за креирање на ефтини косплеј костими познат по своите дела уште од 2013 година, а сега се враќа со своите урнебесни костими од популарната серија “Игра на тронови”.

Jon Snow

Daenerys

Cersei

White Walker

The Night King

The Night King

Погледнете што пишуваат луѓето кои ја ценат неговата креативност:

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се истуширав со Dove лаванда гел…

30 Луѓе кои ги сокриле тетоважите од нивните бивши на најкреативен начин