во , ,

30 Луѓе кои ги сокриле тетоважите од нивните бивши на најкреативен начин

Никогаш не правете тетоважа од својот дечко/девојка на себе бидејќи не само што изгледа обсесивно и смешно, туку во секој момент може да раскинете и да останете заглавени со името на личноста која можеби веќе нема да сакате ни да ја видите.

Овие луѓе сепак пронашле излез од таквата ситуација и успеале да ги прекријат тетоважите на најуникатни начини.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

6 Урнебесни нискобуџетни косплеј костими од ликовите на “Игра на тронови”

Најрасипаниот голман на годината