во , ,

Најрасипаниот голман на годината

На прв поглед изгледа како да е Fifa 2019 и дека лагира.

Што мислиш?

25 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Луѓе кои ги сокриле тетоважите од нивните бивши на најкреативен начин

Куќата ја градевме со љубов…