во ,

80 годишен дедо му се жали на докторот…

dedo

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мојот нов дечко вози кола од 40 000 евра

Си пишувате ли со симпатијата?