во

Си пишувате ли со симпатијата?

pisuvate

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

80 годишен дедо му се жали на докторот…

Мислам дека би сакала да работам како чистач на огледала