во

Мислам дека би сакала да работам како чистач на огледала

ogledalce

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Си пишувате ли со симпатијата?

Господар на пршлените…