во ,

90 годишен пар за време на секс…

90 годишен пар за време на секс.

Тој стенка и ги превртува очите.

– Што е, Трпе?

– Не знам, или свршувам или си заминувам!

Што мислиш?

24 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се возат во воз Влав и Црнец…

Трпе колку деца имаш?