во ,

Трпе колку деца имаш?

Цветко го прашува Трпе:

– Трпе колку деца имаш?

– Два сина и третиот е на пат.

– Од кај си сигурен дека и третиот е син?

– Па како да не бидам, кога вчера тргна на пат до Германија…

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

90 годишен пар за време на секс…

Кажете ни, која е вашата тајна за долг живот?