во ,

А што јадеше и пиеше денес?

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Има уште два три дела за да биде цела

Трпано, од каде ма обеткиве?