во ,

Трпано, од каде ма обеткиве?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

А што јадеше и пиеше денес?

Срцка, ти се бендисува Мадрид?