во ,

Срцка, ти се бендисува Мадрид?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпано, од каде ма обеткиве?

Сигурно мисли на некоја друга…