во

Коа си отворен спрема другите култури, ама јаваро е живот

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ти праќа ли нешто тетка ти од Америка?

Што има изедено сестра ми…