во

Ако не ја памти емисијава на МРТ – мала е за тебе

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што се случило VS. Како го раскажувам

Тој со два факултети – јас со средно