во ,

Што се случило VS. Како го раскажувам

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Здρаво κуκло…

Ако не ја памти емисијава на МРТ – мала е за тебе