во

Ало, бабо, ќерка ти по цел ден…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ах тие пусти времиња!

Сте ми пратиле мала пица…