во

Ало, центар за управување со кризи?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Возачите кога врне во Скопје

Жената држи диета во 3 случаи…