во

Возачите кога врне во Скопје

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што не идеш надвор како и сите други…

Ало, центар за управување со кризи?