во

Што не идеш надвор како и сите други…

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ај малце…

Возачите кога врне во Скопје