во , ,

Како успеавте да доживеете 110 години?

Што мислиш?

-2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Звони свекрвата кај снаата…

Трпе се жали на докторот…