во ,

Звони свекрвата кај снаата…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

И сега што правиме?

Како успеавте да доживеете 110 години?