во , ,

И сега што правиме?

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како ме гледа, пали цигара, нервозен е…

Звони свекрвата кај снаата…