во ,

Како ме гледа, пали цигара, нервозен е…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Добро бе друже, пола саат збориме за жени…

И сега што правиме?