во ,

Трпе се жали на докторот…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како успеавте да доживеете 110 години?

Јанаки, не можам да ти го најдам бројот…