во , ,

Баце како животот?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Која генерација си?

Кога ќе заглавиш у кафана и жена ти…